Agenda

 

 

Seizoen

2020 - 2021

2020

Alle competities en toernooien 2019-2020 zijn tot nader order stilgelegd, hieronder vindt u een voorlopige planning voor het seizoen 2020-2021. Inschrijven voor de PK's van 2020-2021 kan tot 15 juli 2020.

week 40 en 41
VR 3bnd kl 3e kl
week 40 en 41
VR 3bnd kl 2e kl
week 40 en 41
VR 3bnd kl 1e kl
9 t/m 11 okt
NK driebanden klein extra klasse
week 42 en 43
VR libre dames
23 en 24 okt
DF 3bnd kl 3e klasse
week 44 en 45
VR libre 4e kl

 

30 en 31 okt
DF 3bnd kl 2e klasse
week 45 en 46
VR libre 3e kl
6 en 7 nov
DF 3bnd kl 1e klasse
week 46 en 47
VR libre 2e kl
week 46 en 47
VR libre 1e kl
13 en 14 nov
DF libre dames
20 en 21 nov
DF libre 4e kl
week 48 en 49
VR 3bnd gr 1e kl
27 t/m 29 nov
GF 3bnd kl 3e klasse, Berkel & Slinge
27 t/m 29 nov
NK bandstoten klein extra klasse
27 t/m 29 nov
GVR 3bnd kl hfdklasse (opgave voor 1 sept)
4 t/m 6 dec
GF 3bnd kl 2e klasse, Twente
week 50 en 51
VR band 3e kl
11 en 12 dec
DF libre 3e kl
11 t/m 13 dec
GF 3bnd kl 1e klasse,  Doetinchem e.o.
11 t/m 13 dec
NK libre klein top klasse
11 t/m 13 dec
NK libre klein extra klasse
11 t/m 13 dec
NK libre klein overgangsklasse
18 en 19 dec
DF libre 2e kl
18 t/m 20 dec
GF 3bnd kl hfdklasse,  Stedendriehoek

 

2021

 

 
8 en 9 jan
DF libre 1e kl
8 t/m 10 jan
 NK driebanden klein 3e klasse
8 t/m 10 jan
GF libre dames, afdeling Noord
8 t/m 10 jan
NK kader 57/2 overgangsklasse
8 t/m 10 jan
NK kader 57/2 extra klasse
week 2 en 3
VR band 2e kl
15 t/m 17 jan
GVR libre hfdklasse
15 t/m 17 jan
GF libre 4e klasse, Berkel & Slinge
15 t/m 17 jan
NK driebanden klein 2e klasse
22 en 23 jan
DF 3bnd gr 1e kl
22 t/m 24 jan
NK driebanden klein 1e klasse
22 t/m 24 jan
GF libre 3e klasse, Doetinchem e.o.
22 t/m 24 jan
GF kader 38/2 extra klasse, Doetinchem e.o.
29 en 30 jan
DF band 3e kl
29 t/m 31 jan
GVR 3bnd gr ovgklasse (opgave voor 1 sept)
29 t/m 31 jan
GF libre 2e klasse, Stedendriehoek
29 t/m 31 jan
NK Libre dames
week 5 en 6
VR band 1e kl
5 en 6 feb
DF band 2e kl
5 t/m 7 feb
GF libre 1e klasse, Stedendriehoek
5 t/m 7 feb
NK driebanden klein hoofdklasse
19 t/m 21 feb
GF libre hfdklasse, Twente
19 t/m 21 feb
NK Libre 4e klasse
26 en 27 feb
DF band 1e kl
26 t/m 28 feb
GF 3bnd gr 1e klasse, Berkel & Slinge
26 t/m 28 feb
NK Libre 3e klasse
5 t/m 7 mrt
GF 3bnd gr ovgklasse, Twente
5 t/m 7 mrt
GVR band hfdklasse (opgave voor 1 sept)
5 t/m 7 mrt
NK Libre 2e klasse
12 t/m 14 mrt
GF band 3e klasse, Twente
12 t/m 14 mrt
NK Libre 1e klasse
19 t/m 21 mrt
GF band 2e klasse, Stedendriehoek
19 t/m 21 mrt
NK Libre hoofdklasse
26 t/m 28 mrt
GF band 1e klasse, Doetinchem e.o.
26 t/m 28 mrt
NK driebanden groot 1e klasse
26 t/m 28 mrt
NK kader 38/2 extra klasse
26 t/m 28 mrt
NK kader 38/2 overgangsklasse
9 t/m 11 apr
GF band hfdklasse, Berkel & Slinge
9 t/m 11 apr
NK driebanden groot overgangsklasse
16 t/m 18 apr
NK bandstoten 3e klasse
16 t/m 18 apr
NK driebanden groot extra klasse
23 t/m 25 apr
NK bandstoten 2e klasse
30 apr t/m 2 mei
NK bandstoten 1e klasse
7 t/m 9 mei
NK bandstoten hoofdklasse