Agenda

 

 

Seizoen

2020 - 2021

2020

Alle competities en toernooien 2019-2020 zijn tot nader order stilgelegd, hieronder vindt u een voorlopige planning voor het seizoen 2020-2021. 

2 t/m 4 okt

 

NK libre kl jeugd 2e kl, 't Ivoor te Boxtel
week 40 en 41
VR 3bnd kl 3e kl
week 40 en 41
VR 3bnd kl 2e kl
week 40 en 41
VR 3bnd kl 1e kl
9 t/m 11 okt
NK driebanden klein extra klasse, RBV te Leimuiden
week 42 en 43
VR libre dames
23 en 24 okt
DF 3bnd kl 3e klasse, Twentse Ros te Hengelo
23 t/m 25 okt
NK vijf-pins, Onder Ons '67 te Beverwijk
week 44 en 45
VR libre 4e kl

 

30 en 31 okt
DF 3bnd kl 2e klasse, BCA te Almelo
week 45 en 46
VR libre 3e kl
6 en 7 nov
DF 3bnd kl 1e klasse, Stokkers te Enschede
week 46 en 47
VR libre 2e kl
week 46 en 47
VR libre 1e kl
13 en 14 nov
DF libre dames, Twentse Ros te Hengelo
20 en 21 nov
DF libre 4e kl, Nova '88 te Overdinkel
20 t/m 22 nov
NK libre kl jeugd 1e kl, SVW te Bergern op Zoom
week 48 en 49
VR 3bnd gr 1e kl
27 t/m 29 nov
GF 3bnd kl 3e klasse, Overkamp te Eibergen
27 t/m 29 nov
NK bandstoten klein extra klasse, Carambole te Rumpt
27 t/m 29 nov
GVR 3bnd kl hfdklasse (opgave voor 1 sept)
27 t/m 29 nov
NK Artistiek 1e kl, Biljartacademie te Sittard
4 t/m 6 dec
GF 3bnd kl 2e klasse, BCA te Almelo
week 50 en 51
VR band 3e kl
11 en 12 dec
DF libre 3e kl, De Haven te Hengelo
11 t/m 13 dec
GF 3bnd kl 1e klasse,  Doetinchem e.o.
11 t/m 13 dec
NK libre klein extra klasse, Almere '83 te Almere
NK libre klein overgangsklasse, Almere '83 te Almere
NK libre klein top klasse, Almere '83 te Almere
18 en 19 dec
DF libre 2e kl, BC Mekkelholt te Enschede
18 t/m 20 dec
GF 3bnd kl hfdklasse,  Stedendriehoek
18 t/m 20 dec
NK 3bnd kl jeugd, JBV Amorti te Zevenbergen

 

2021

 

 
8 en 9 jan
DF libre 1e kl, BC Mekkelholt te Enschede
8 t/m 10 jan
 NK driebanden klein 3e klasse, De Veemarkt te Doetinchem
8 t/m 10 jan
GF libre dames, afdeling Noord
8 t/m 10 jan
NK kader 57/2 overgangsklasse,
NK kader 57/2 extra klasse
8 t/m 10 jan
NK kader 47/2 open, Carambole te Rumpt
NK kader 71/2 open, De Hazelaar te Rosmalen
week 2 en 3
VR band 2e kl
15 t/m 17 jan
GVR libre hfdklasse
15 t/m 17 jan
GF libre 4e klasse, Pot te Groenlo
15 t/m 17 jan
NK driebanden klein 2e klasse, Alles door Oefening te Haarlem
22 en 23 jan
DF 3bnd gr 1e kl, Stokkers te Enschede
22 t/m 24 jan
NK driebanden klein 1e klasse, De Ram te Roosendaal
22 t/m 24 jan
GF libre 3e klasse, Doetinchem e.o.
22 t/m 24 jan
GF kader 38/2 extra klasse, Doetinchem e.o.
29 en 30 jan
DF band 3e kl, Grens-Ribbelt te Enschede
29 t/m 31 jan
GVR 3bnd gr ovgklasse (opgave voor 1 sept)
29 t/m 31 jan
GF libre 2e klasse, Stedendriehoek
29 t/m 31 jan
NK Libre dames, 't Ivoor te Groenlo
29 t/m 31 jan
NK Kader 57/2 extra kl, Jacobswoude te Woubrugge
NK Kader 57/2 overgangs kl, Jacobswoude te Woubrugge
week 5 en 6
VR band 1e kl
5 en 6 feb
DF band 2e kl, Pomerans te Losser
5 t/m 7 feb
GF libre 1e klasse, Stedendriehoek
5 t/m 7 feb
NK driebanden klein hoofdklasse, 't Ivoor te Boxtel
19 t/m 21 feb
GF libre hfdklasse, BCA te Almelo
19 t/m 21 feb
NK Libre 4e klasse, De Klaampe te Westerhaar
19 t/m 21 feb
NK 3bnd kl dames, Almere '83 te Almere
26 en 27 feb
DF band 1e kl, BV '74 te Enschede
26 t/m 28 feb
GF 3bnd gr 1e klasse, Prinsen te Haarlo
26 t/m 28 feb
NK Libre 3e klasse, De Band te Alkmaar
5 t/m 7 mrt
GF 3bnd gr ovgklasse, De Haven te Hengelo
5 t/m 7 mrt
GVR band hfdklasse (opgave voor 1 sept)
5 t/m 7 mrt
NK Libre 2e klasse, BDL te Nederweert
12 t/m 14 mrt
GF band 3e klasse, Twentse Ros te Hengelo
12 t/m 14 mrt
NK Libre 1e klasse, OBIS te Heemskerk
12 t/m 14 mrt
NK band groot open kl, ABC 't Töpke te Siebengewald
12 t/m 14 mrt
NK 3bnd kl rolstoel biljarten, De Keizer te Kerkrade
19 t/m 21 mrt
GF band 2e klasse, Stedendriehoek
19 t/m 21 mrt
NK Libre hoofdklasse, HBC te Hoogeveen
26 t/m 28 mrt
GF band 1e klasse, Doetinchem e.o.
26 t/m 28 mrt
NK driebanden groot 1e klasse, ABC 't Töpke te Siebengewald
26 t/m 28 mrt
NK kader 38/2 extra klasse, SBW te Wijchen
26 t/m 28 mrt
NK kader 38/2 overgangsklasse, Onder Ons te Castricum
NK kader 38/2 topklasse, Onder Ons te Castricum
9 t/m 11 apr
GF band hfdklasse, 't Kevelder te Zieuwent
9 t/m 11 apr
NK driebanden groot overgangsklasse, SBW te Wijchen
16 t/m 18 apr
NK bandstoten 3e klasse, BV '75 te Leusden
16 t/m 18 apr
NK driebanden groot extra klasse, Carambole te Rumpt
23 t/m 25 apr
NK bandstoten 2e klasse, Krijt op Tij '50 te Eijsden
30 apr t/m 2 mei
NK bandstoten 1e klasse, De Liefhebber te Warmenhuizen
7 t/m 9 mei
NK bandstoten hoofdklasse, Buitenmolen te Zevenaar
21 t/m 23 mei
NK Artistiek erekl, De Hazelaar te Rosmalen
28 t/m 30 mei
NK libre groot open kl, De Veemarkt te Doetinchem
18 t/m 20 jun
NK open libre kl rolstoel, De Hazelaar te Rosmalen